Milí žiaci, zamestnanci, rodičia

na sviatok sv. Petra a Pavla pri sv. omši 29. júna o 10:00 hod v kostole v Krásnej chceme poďakovať za všetky dary, ktoré sme v tomto školskom roku získali.

Pred sv. omšou o 8:00 sa stretneme na školskom dvore, kde je pre nás pripravený program a rozlúčka s deviatakmi.

Nech nás všetkých spojí vďačnosť za uplynulý školský rok a radosť z prichádzajúcich prázdninových dní.