V triedach 6.A a 6. B mali žiaci teraz pred koncom školského roka špeciálnu hodinu biológie s domácimi zvieratkami. Žiaci, ktorí doniesli svojich domácich miláčikov oboznámili svojich spolužiakov o tom ako sa starajú o svoje zvieratá . Napríklad ako často a čím ich kŕmia a čo majú najradšej , či navštívili veterinára, čo im ich zvieratká vyparatili, prečo by odporúčali svojim spolužiakom chovať práve taký druh ako majú oni sami. Mali sme celkom zaujímavú zbierku : troch psíkov, škrečok , dvoch kocúrov , jednu agamu a králika.  Vďaka aj rodičom , že umožnili , aby sme si takúto hodinu mohli užiť. Žiakom sa hodina veľmi páčila, tešili sa na ňu.