Žiaci piateho ročníka sa vybrali na triedny výlet do ZOO v Košiciach. A to nielen tak, rozhodli sme sa tam rovno spať.
Prvý deň nám okrem krásneho počasia priniesol aj veľké množstvo veselých príhod so zvieratami. Na začiatku si mohol každý vyskúšať svoju odvahu s hadom v rukách. Niekoľkým z našich žiakov sa dokonca podarilo po prvýkrát svoj strach z hadov prekonať.
Tučniaky, tulene, plameniaky, opice a iné - to všetko sme si v prvý deň pozreli a pri veľkých šelmách overili, že sú dobre uzamknuté vo svojich klietkach. Potrebovali sme mať aspoň akú takú istotu, že sme v chatkách za výbehom vlkov v bezpečí.
Večera, hry, a potom ďalšie hry čakali žiakov, kým pani učiteľka rozložila oheň. Všetko bolo pripravené na krásny večer pri ohni a opekaní špekačiek, klobások, cibuliek ... a samozrejme Marshmello. Nebo plné hviezd, vytie vlkov a iných šeliem, okolo nás poletujúce bystrušky a do toho veselé deti spomínajúce na Noc  v škole spred dvoch dňoch.
Hoci sme sa ráno zobudili do sychravej oblohy, z ktorej padali husto kvapky dažďa, nám to nevadilo. Aspoň sa nám výborne spalo. Pred raňajkami a ďalšími aktivitami sme sa všetci zahrali na filmy a potom posilnení sme sa vybrali na obchôdzku prázdneho ZOO, kde nám spoločnosť robili iba ošetrovatelia, ktorí kŕmili krkavce, myšiaky, či levy. Aspoň na chvíľu sme si mohli užiť úplne sami tento veľký priestor plný krásnych a ušľachtilých zvierat.
Výlet plný zaujímavých informácií, hier a nového dobrodružstva sa skončil dobre.